HAKKIMIZDA

Psikoklinik - Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

HAKKIMIZDA

Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, 2014 yılında Uzm.Klnk.Psk. Orhan Gümüşel tarafından kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi; Çocuk Ergen Psikiyatri Birimi, Yetişkin Psikiyatri Birimi ve Psikoterapi & Psikolojik Danışmanlık Birimi olarak deneyimli ve dinamik uzman kadrosu ile her kesimden insana kaliteli ruh sağlığı hizmetini ulaşılabilir şekilde sunmaktadır.

Merkezimiz en yeni ve etkili tanı ve tedavi metotlarını teknoloji desteği ile birleştirerek hizmet kalitesini alanının Dünya’daki en güçlü kurumlarıyla eş değer düzeyde yürütmektedir.

Merkezimiz doğru ve isabetli tanının etkin tedavideki önemini her bir vakada aynı titizlikte ele alır ve hizmet verir. Kişiye özel tedavi planlamalarıyla en etkin çözümü üretmede geniş laboratuvar (psikoloji laboratuvarı, görüntüleme ve tıp laboratuvarı) imkânı sunmaktadır.

Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi; klinik çalışmalarının yanında Psikoklinik Eğitim, Psikoklinik Atölye ve Psikoklinik Kariyer Birimleri ile hem koruyucu ruh sağlığı hem kişisel gelişim hem de tedavinin kalıcılığına yönelik çalışmalar yürütür.

Psikoklinik Eğitim, Psikoklinik Atölye, Psikoklinik Kariyer Birimleri, kurucularımızdan Uzman Psikolog Orhan Gümüşel yönetmeliğinde “Psikoloji” odaklı programları ile; bireylerin önceden sahip oldukları bilgi, beceri, yetenek gibi kişisel kaynaklarını daha efektif kullanma, henüz sahip olmadıklarını ise öğrenme ve deneyimleme fırsatlarını yaratarak mesleki verimliliklerini ve yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflemiştir.

Biliyoruz ki insan değerdir, değerlidir.

Biliyoruz ki hepimizin hayattan alacağı bir tat, hayata katacağı renkler vardır.